Чому варто вибрати гарну квартиру у новобудові Івано-Франківська?

2. января 2020 | От | Категория: Пресс-релизы

При покупці можна з’ясувати у забудовника, які матеріали використовувалися при зведенні будинку і обробки. До того ж можна стежити за веденням робіт і самостійно — відвідавши будмайданчик або подивившись записи з камер спостереження в інтернеті: багато забудовників зараз викладають на своїх сайтах відео і фотографії з будівництва (цей пункт, до речі, прописаний в законі про пайове будівництво).

Акції, знижки та бонуси

Забудовники проводили різні акції і пропонували знижки навіть в умовах досить великого попиту на квартири. Вибрати гарну квартиру у Івано-Франківську Ви можете за посиланням https://hydropark.com.ua/flat/ та вже заселитися через рік. Коли під час кризи попит просів, компанії, щоб стимулювати покупців, стали вводити додаткові бонуси і пропозиції. Деякі девелопери пропонують нові акції кожен місяць — при покупці квартири можна отримати безкоштовне паркувальне місце, автомобіль або навіть трикімнатну квартиру за ціною «двушки».

Розвинута інфраструктура

Якщо раніше покупка «вторинки» була краще, тому що поруч з уже готовими будинками була вся мережа соціальної інфраструктури, то тепер багато забудовників на території споруджуваних житлових комплексів будують і дитячі сади, і торгові центри, і школи. Так що в цьому плані новобудови зараз не поступаються будинкам в старих, обжитих районах.

Більш дешева іпотека

Іпотечна ставка, яку пропонують банки при купівлі нового житла, зазвичай нижче, ніж при покупці на вторинному ринку. А якщо брати квартиру від забудовника — партнера банку, та ще й скористатися різними сервісами, які пропонує цей банк, то відсотки річних можуть знизитися відразу на 2 і більше пункту. Крім того, різні програми державного субсидування іпотеки поширюються головним чином на житло в новобудовах.

Сусіди

Сусіди — це теж дуже важливо! І нехай ми навіть часто не знаємо, як звуть тих, хто живе з нами на одній сходовій клітці і в під’їзді, вибираючи житло, варто врахувати і контингент людей, з якими доведеться щодня зустрічатися і спілкуватися в новому будинку.

В одній новобудові з вами, як правило, будуть селитися люди приблизно вашого віку, доходів і соціального рівня. Це означає і спільні інтереси з сусідами, і схожі погляди на життя, і діточок приблизно одного віку.

Комментирование закрыто.