Пилипенко відповів Свободі: Сам вирушаю у зону АТО

18. августа 2014 | От | Категория: Новости

Народний депутат Володимир Пилипенко (позафракційний) має намір скласти із себе депутатські повноваження та вирушити рядовим добровольцем у зону проведення антитерористичної операції на сході України.

Про це Пилипенко повідомив, коментуючи заяву голови фракції ВО Свобода у Львівській міській раді Любомира Мельничука про те, що Пилипенко як колишній регіонал не буде допущений до участі у наступних парламентських виборах на своєму мажоритарному окрузі у Полтавській області і натомість буде примусово мобілізований у зону АТО.

Володимир Пилипенко засудив заяву львівської Свободи та повідомив, що збирається добровільно пристати на військову службу під час проведення АТО.

«У відповідь на необґрунтовані закиди на мою адресу представників певних політичних сил міста Львова я офіційно заявляю, що не збираюся балотуватися на наступних виборах народних депутатів України – ні як мажоритарний кандидат, ні у списку будь-якої політичної сили. Що стосується «примусової мобілізації», яку збираються застосувати стосовно до мене деякі політики, то вона не знадобиться, оскільки я прийняв рішення скласти депутатський мандат і добровільно поїхати у зону АТО в якості рядового солдата», — заявив Пилипенко.
Депутат наголосив, що його рішення не спрямоване на здобуття симпатій виборців та продиктоване виключно його патріотичними почуттями.

«У час воєнної загрози, яка нависла над Україною, я відчуваю, що зможу принести значно більше користі як рядовий солдат у зоні бойових дій, ніж у сесійній залі парламенту. Прийшов час боронити Україну зі зброєю в руках, і мої моральні орієнтири змушують мене це зробити. Тільки так я зможу без сорому дивитися в очі своєму батькові, матері, своєму синові», — підкреслив Пилипенко.

Він також закликав всі депутатів наслідувати його приклад та вступити добровольцями до українського війська.
«Я звертаюся до всіх депутатів. Досить займатися словоблуддям у стінах парламенту. Прийшов час навести лад у країні та зачистити ту пошесть, яка розвелася у Донецькій та Луганській областях. Сьогодні там живуть одні терористи, там немає нормальних людей. Ми повинні викорінити цю заразу зі своєї землі», — підкреслив Пилипенко.

Як відомо, Володимир Пилипенко вийшов зі складу фракції Партії регіонів у Верховній Раді України після втечі Віктора Януковича у кінці лютого 2014 року.

Після голосування Пилипенка за закони про люстрацію та про заочне засудження голова фракції ВО Свобода у Львівській міськраді депутат Любомир Мельничук заявив, що воно було спробою Пилипенка відмитися від співпраці із попереднім режимом напередодні виборів до Верховної ради, на яких Володимир Пилипенко мав намір балотуватися по одному з мажоритарних округів у Полтавській області. Також Свободівці пообіцяли примусово мобілізувати Пилипенка у зону АТО.

Комментирование закрыто.