В Батьківщині обурені внутрішніми інструкціями Удару щодо всеукраїнського страйку

12. февраля 2014 | От | Категория: Новости

Заступник голови фракції Батьківщини у Верховній Раді України Сергій Пашинський глибоко обурений внутрішніми інструкціями центрального виконавчого комітету партії Удар щодо підготовки провокацій з використанням символіки Батьківщини.

Депутата також обурила вказівка керівництва Удару своїм підлеглим на місцях не допускати до участі у страйку представників Батьківщини.

Про це з посиланням на заяву Сергія Пашинського повідомляє прес-служба Батьківщини.

За повідомленням Пашинського, 12 лютого з електронної адреси народного депутата Віталія Ковальчука було розіслане розпорядження Центрального виконавчого комітету партії Удар № 81 з додатком, що містив план дій з проведення всеукраїнського страйку. Пашинський стверджує, що внаслідок технічної помилки відповідний документ отримали і депутати від Батьківщини.

В розпорядженні, зокрема, йдеться про пікетування та можливе захоплення місцевих державних адміністрацій активістами Удару з використанням символіки Батьківщини. Крім того, документом забороняється місцевим осередкам Удару допускати участь в страйкових зборах представників Батьківщини.

«Подібні дії є непорядними по відношенню до політичних партнерів. На жаль, це вже не перший випадок, коли внутрішніми документами партії Удар дискредитуються партнери по опозиції», — заявив Пашинський.

Депутат нагадав, що нещодавно керівництво Удару розпочало розробку власного проекту Конституції України без погодження з іншими політичними силами та не допускаючи до участі у процесі керівників Батьківщини.

«Таким чином, мова йде про вже черговий недружній крок партії Віталія Кличка по відношенню до інших опозиційних сил», — додав Пашинський, який також назвав лист Ковальчука «яскравим прикладом політичного цинізму».
rozporyadzhennia81
rozporyadzhennia81_2
dodatok1
dodatok2
dodatok3
dodatok4

Оставьте комментарий